Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL liczy na trzy mandaty w okręgu 7

Utworzony 30 września 2015 r. o 21:49 Powrót do artykułu
M. SAWICKI MINISTER ROZWOJU RODZINY http://www.fakt.pl/polityka/marek-sawicki-dal-rzadowa-nagrode-firmie-wlasnej-corki,artykuly,574426.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORGANIZACJA PRZESĘPCZA O CHARAKTERZE MAFIJNYM ! czas na zmiany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zaorać koniczynkę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 PLON! Koniczynka już dojrzała i czas najwyższy wykosić, w pażdzierniku wymłoćić i do spichlerza wrzucić i niech tam poleży, a jak będzie zapotrzebowanie, to na grunt dobrze obrobiony znowu ją się wrzuci, deszcz na nią spadnie i rosnąć będzie sobie ładnie, no i przy dobrym klimacie z obrotu nie wypadnie. Morał: w przyrodzie dorodne nasienie sobie radzi, zaś miernie wykształcone z klimatem nie poradzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko na 3 liczą ? Na pewno bedzie więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL liczy liczy no i oczywiście się przeliczy.Miarka się przebrała.Dosyć mamy korupcji układów przestępczo-biznesowych i żerowaniu całych rodzin PSL-owskich dygnitarzy na ich powiązaniach z polityką.Won z Sejmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL napewno będzie więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza Lista nr 5. Tylko na nich warto oddać glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję że zdobędą jeszcze więcej i zatrzymają to "Plagę Egipską" -PIS!!!! PSL - Górą
zgadzam sie w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prynajmniej nie mają pani "Coś tam Coś tam potrafie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Stanisław Misztal tonajlepsy kandydat z okręgu nr 7. Ostatni na liście pierwszy do pracy dla dobra Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Litwiniuk najlepszy kandydat. młody z charakterem, ma spore doświadczenie. Nie jak ciż innych partyjek co pare lat zmieniają szyld PSL partia ze 120-letnim doświadczeniem
to nie jest co był doradcą ministra? jeżeli tak to dla mnie młody gnój i szmata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STp mowie nienawiści w wykonaniu PlS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Grzegorz Bierecki dostawał zaproszenia prawie na każdą sesję rady powiatu, ale nigdy nie znalazł czasu, aby w niej uczestniczyć." bo czasu mam mało trzeba trasfery środków do szwajcarii podpisywać
taka Prawda w okręgu ojawił się dopiero przed wyborami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuje tylko na PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy ze głos na PSL oddadza ci co mają dzieki nim prace. To daje stabilne 6-7% i gwarancje nieprzerwanego bycia przy korycie od 25 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 3 mandaty. W wyborach samorządowych mieliście 23%, w tym na Lubelszczyźnie (szczególnie okręg nr 7) znacznie więcej. Idąc tym tropem powinniście na jesieni w okręgu nr  7 dostać 5 mandatów, 5 mandatów powinno dostać PIS, 2 bardzo słaba w okręgu nr 7 PO, lewica żadnego.  Powinniście mieć też szanse na równi z Pisem jeśli chodzi o Senat w Białej Podlaskiej i Zamościu. Co się stało??? Teraz z innej beczki. Czemu Prezydent Lublina Krzysztof Żuk w nadchodzących wyborach zamierza oddać głos nieważny?? Bo dzisiaj w Lublinie widziałem dwa bilbordy na jednym z nich popierał wojewodę Wojciecha Wilka, na drugim zaś Martę Wcisło. A na liście przecież można skreślić tylko jedną osobę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje marzenie 5 mandatów dla PSL w okręgu nr 7. Stefaniuk i Sławecki (Biała Podlaska, Radzyń), Szpak (Chełm, Krasnystaw), Tokarska i Kuropatwa lub Kowalczyk (Zamojszczyzna) + po senatorze z Zamościa, Chełma i Białej Podlaskiej. Moje marznie na 120 lecie ruchu ludowego. Ludzie może na PSL narzekają, ale kandydatów mamy naprawdę dobrych, trzeba ich przekonywać żeby może niekoniecznie głosowali  na szyld partyjny ale na konkretne osoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Stanisław Misztal to najlepszy kandydat z okręgu nr 7. Ostatni na liście pierwszy do pracy dla dobra Lubelszczyzny
Prawda w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokomotywą Tokarska -----cha. cha. no chyba ciuchcią. Babciu do wnuków ........To samo dotyczy dziadka Stefaniuka i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...